durere stomac

Ulcer

Postata de radoo_4ever cu 13 ani in urma.

buna seara am si eu probleme cu stomacul .....ma balonez dupa ce mananc si am dureri .....mentionez ca nu mananc in cantitatii mari......as dori daca se poate sa imi spuneti ce diagnostic as putea avea si cum il pot trata........multumesc anticipat

Raspunsuri (5)

Adrienne

acum 13 ani

Ar fi bine sa consulti un gastroenterolog. Poate fi vorba despre o gastrita, sau orice altceva.....

gelu

acum 13 ani

Incearca tratamentul pentru helicobacter pilory, este foarte bun in cazul tau

ina

acum 13 ani

Trebuie sa mergi la medic sa vezi ce iti provoaca aceste dureri si balonari. Intre timp poti folosi la nevoie dicarbocalm

erlazar

acum 13 ani

tratament naturist pentru Helicobacter si nu numai (gastrite etc) - mierea de Manuka, noi am luat de pe bioremed.ro, matusa mea are rezultate f bune, dar trebuie sa faci tratamentul exact cum e indicat si o sa observi ameliorari f rapid. sanatate!

Florentina

acum 13 ani

Asa am si eu durere la stomac dupa ce mananc si diminata ma doare f tare. iar cand sunt pe stop nu imi curge mult sange si am fost de multe ori la ginecolog dar nu au avut nici un efect ovulele prescrise de medic. Ce imi recomandati? Va multumesc frumos si ast rsp