Durere abdominala stanga sub coaste

Ulcer

Postata de HValentin cu 10 ani in urma.

Buna ziua de 4 luni am dureri in stanga in zona abdominala.Vin si trec zilnic dar dureaza cateva ore.Apar la 4- 5 ore dupa masa sau pe seara.Noaptea nu am dureri dar seara apar mai mereu.Am fost la doctor si dupa analize de sange mi-a zis ca totul pare bine.Specific ca in Iunie am avut un virus stomacal si probleme cu stresul.Sper sa aveti niste sfaturi folositoare pt mine sau vreun regim alimentar.Orice sfat e bine venit.Multumesc.

Raspunsuri (1)

Mihaela Curis

acum 10 ani

iti recomand tratamentul cu nuca neagra, pelin si cuisoare. Toate administrate simultan au rolul de a elimina toate tipurile de paraziti, virusi si bacterii. Sanatate!