ce boala am ?????

Ulcer

Postata de yontelecom cu 10 ani in urma.

ionut(cu 5 minute in urma)

si eu am aceeasi problema cu voma dimineata.am 39 ani m_am lasat de tigari acum 2 ani si la fel am stari de voma.mentionez ca am facut endoscopie la sp.sf.ioan si bariu la sp municipal.mi_au spus ca am o mica gastrita atita tot.dar eu ma simt tot timpul balonat am ameteli vomit tot daca mananc mai mult si obosesc de parca as avea 80 de ani.am 1,75 si 83 kg.anul trecut in luna mai am facut operatie de hernie inghinala in ambele parti. mi_au facut o groaza de analize inainte de operatie si ....nimic.ce as putea sa am ?????? va multumesc.

IONUT(cu 2 secunde in urma)

am uitat sa va mai spun am facut si o groaza de ecografii abdominale.

Raspunsuri (1)

Agrad Lore

acum 10 ani

ai facut vreodata un examen coproparazitologic? In general, parazitii produc aceste simptome. Si eu am avut toxocara si mi-a fost rau groaznic, nu ma puteam ridica din pat, aveam dureri de burta, gaze, febra, vomitam desi nu prea mancam.

In cazul in care simti ca ai si tu aceleasi simptome iti recomand un tratament cu Tinctura de nuca neagra americana, capsule de pelin si capsule de cuisoare.

Sanatate!!!Lo