buna ziua

Ulcer

Postata de vali009 cu 11 ani in urma.

buna ziua.am cateva saptamani in care prezint diaree,stare in voma.durere in zona epigastrica..gust amar....iar tot ceea ce mananc ce transforma in diaree?ce poate fi?
Va multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul gastroenterolog.
Poate fi o afectiune biliara ( gustul amar), gastro-enterala ( gastrita, boala inflamatorie intestinala, sindrom de intestin iritabil, etc).