Buna, am helicobacter si cand am arsuri imi apar si niste pete rosi pe spate . Este de la stomac?

Ulcer Tratament ulcer gastric Profilaxia ulcerului gastric Recidiva ulcer gastric Tulburari gastro-intestinale Ulcer gastric indus de AINS Profilaxia ulcerului de stres
+4
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1495272288 cu 6 ani in urma.

In perioada in care am arsuri imi apar niste pete pe spate si pe umeri si incep cu o usoara mancarime cele de pe spate (zona unde apar mai multe) . Are treaba cu stomacul , ca eu imi dau cu crema de vitamine si mai dispare dar cand ma iau arsurile incep iar. Ce pot sa fac?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-helicobacter-pylori_6637