Tuse frecventa și nas înfundat bebe 2luni?

Tuse si congestie nazala

Postata de AlinaC cu un an in urma.

Cum pot să îmi ajut bebelusul de 2luni jumate sa scape de nasul înfundat și de tusea frecventa care îl împiedică să mănânce și să doarmă??

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/probleme-cauzate-de-mucusul-din-nasucul-copiilor_12732