Tulburari in vorbire

Tumori cerebrale

Postata de Pele Alexandra cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
Am un baietel de 11 ani si se balbabie foate tare. Va rog sa imi spuneti un medic bun, logoped, sau un specialist in balbism din Oradea sau din Transivania sau chiar de ori unde din Romania, unde sa putem merge la consult adevarat si sa incepem un tratament adevarat (orice ar insemna asta). In ultimii doi ani am fost la mai multe consultatii in Oradea dar foarte superficiale. Va rog sa ma ajutati. Eventual puteti sa imi scrieti mai multe detalii la adresa [email protected].
Multumim!

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Nu sunt din Oradea, dar din recomandarile parintilor, celor cu probleme similare ca ale dvs., am gasit urmatorul centru:
Centrul de psihologie Metanoia – acreditat de Colegiul Psihologilor
Contact serviciu: Oradea, str. Republicii nr. 36, tel : Felicia Muresan psiholog/psihoterapeut – 0740.918.964
Sper sa va fie de folos si daca alegeti aceasta varianta chiar as fi curioasa sa stiu daca ati fost sau nu multumita de ea.

floryny

acum 13 ani

Incearca sa vii cu baietelul la Bucuresti, la un consult de specialitate si tratament. Poti incerca sa-ti faci programare la nr. de telefon 0213240282 si sa ceri mai multe informatii despre costuri si medici.