Stare de inconstienta"?

Tumori cerebrale

Postata de manole24 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

Aseara, in jurul orei 4 dimineata m-am trezit transpirat si nu eram constient foarte bine. Adica fiecare gand pe care il aveam parca nu era al meu, singurul lucru care ma ajuta era sa port conversatii cu o persoana cunoscuta. Nu reuseam sa-mi focalizez gandirea.

Va rog sa-mi spuneti ce poate fi ?

Multumesc

Raspunsuri (3)

manole24

acum 11 ani

Am gresit sectiune postand la Tumori cerebrale. Imi cer scuze.

Alina Daniela3

acum 11 ani

ce varsta ai?

manole24

acum 11 ani

25 de ani.