Rezultat tomografie computerizata

Tumori cerebrale

Postata de Alina582 cu 12 ani in urma.

Cat de grava este: calcifiere de 7mm la nivelul coasa creierului, si cum se poate trata?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Tratamentul poate fi stabilit doar de către un medic neurolog. Vă pot spune doar că această afecţiune nu este gravă

gigi 61 ani

acum 10 ani

cit este de gravacalcificarea de 5/1,2 cm in coasta creerului,sagital/parasagital spre dreapta,interemisferic in regiunea frontala.