Pot obtine carnet???

Tumori cerebrale

Postata de dannyyel cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Ma numes Daniel si asi dori sa intreb ceva.Am 33 de ani,cand am avut 12ani am suferit un tumor celebral,dupa ce am fost operat mi-am facut bine,ma simt foarte bine si de 2 ani traiesc cu sotia mea si ducem o viata normala,lucrezi ca un om normal.Am avut o semipareza dar mi-am revenit si pot folosi mana,piciorul si toate organele.Adica ma consider un om normal,Nu beau,nu fumezi,ma simt bine.Sotia mea este dovada ca sunt un om Normal.Asi dori sa obtin Carnet de conducere dar D-na doctor nu vrea sa-mi deie voie sa obtin,,,se poate asa ceva????Trebuie sa zic ca parintii mei sunt intr-o legatura buna cu doctorita si ei nu vor sami deie voie,,,,Referitor la boala pe care am avut dar acum dupa atatia ani nu am nimic ,pot sa obtin permisul???Multumesc pt raspuns.
Cu respect Daniel

Raspunsuri (2)

melynda

acum 12 ani

daca nu te superi dureri de cap ai mai avut?si eu am fetita operata si te rog sa-mi spui
\\

clau

acum 12 ani

daniel te rog eu mult lasa un numar de telefon te rog din suflet si fetita melynda lasa si tu un numar va rog frumos