pareza faciala periferica

Tumori cerebrale

Postata de DanaNic cu 9 ani in urma.

am 18 anisi sufar de aceasta pareza de 3 ani de cand m-am operat de tumora benigna. am facut putina recuperare ,dar eram cu scoala si uite asa s-a dus timpul. voiam doar sa va intreb daca pot face fizioterapie cu electrosocuri , am inteles ca da roade?... multumesc !

Raspunsuri (2)

nu e de recomandat

acum 9 ani

Buna,

poti face orice altceva insa aceasta "terapie" din evul mediu
nu a ajutat pana acum la nimeni ci numai a facut rau la toti, caci cropul lucreaza cu milovolti si curent extrem de mic si terapia asta lucreaza ccu tensiuni si curenti mari si tot ce face este doara sa distruga ireparabil. Asa ca lasa p***aile medicinii si fa orice altceva (homeopatie, acupunctura, etc).

inca ceva

acum 9 ani

daca te gandesti bine tot medicina te-a adus in stadiul acesta...caci daca nu te operai om ramaneai.