e posibil?

Tumori cerebrale

Postata de kasmi cu 13 ani in urma.

buna ziua ,doresp***anformatie pt sora mea care in urma cu 4 ani ia sa facut o opertaie la cap cu diagnosticul tumoare chist de natura benigna , intrebarea este de ce dupa 2 luni a fost operata iarasi , iar acum trebuie operata din nou cu acelasi diagnostic in acelasi loc la cap , stie cineva un raspuns daca e bening de ce apare ? mai nou sora mea a nascut de curand are o fetita de 2 luni , totul este confuz nu stim de ce sa apara daca tumoarea este benigana...,multumesc!

Raspunsuri (11)

Radu

acum 13 ani

Prin operatie nu pot fi indepartate toate celulele bolnave, din aceasta cauza boala recidiveaza. Poate inceca un tratament nasturist sau homeopat. dr. Eduard Togoreanu din Campina si dr. Babut din Masloc trateaxa cu produse homeopate, printre care si Iscador, un extract de vasc. De asemenea mai exista Escoazul, extract din venin de scorpion albastru, dar acesta se gaseste doar la o clinica din Cuba.

kasmi

acum 13 ani

multumesc mult de raspuns , azi o sa o opereze iarasi medicii spun ca acum ei spera sa serezolve problema , multumim lui dumnezeu ca ea este o luptatoare si vrea sa se rezolve sa isi creasca fetita sanatoasa ,, oricum ma voi interesa si de medicamentele respective , am sa intreb si medicii daca va fi nevoie sa le ia, dupa ce anume perioada de la operatie ,,,,. multumesc si va doresc multa sanatate !!!

tatiana

acum 13 ani

extractul de muguri de vasc se numeste ISOREL este produs in AUSTRIA
si este importat in ROMANIA de firma POLISANO din SIBIU
puteti face tratamentul acasa la un pret mai rezonabil
sotul meu face de 6 ani la un diagnostic mult mai sumbru ,glioblastom

Madalina Tudor

acum 13 ani

Buna ziua,
As dori sa stiu va rog daca da rezultate pentru ca vreau sa comand si eu pentru sora mea care are tot glioblastom.

multumesc frumos
madalina tudor
[email protected]

Daniela

acum 13 ani

Buna ziua va rog mult sa-mi dati siu mie mai multe detali si relatii despre aceste injecti.Si sora mea a fost dignosticata si operata de glioblastom acum se simte foarte rau si vrea sa-mi spuneti cum trebuiesc facute .In speranta ca ma veti ajuta astept un raspuns urgent pe adresa :[email protected] nr:0762324864 Va multumesc ! Daniela

anamaria

acum 12 ani

Buna ziua,
Am vazut ca ati spus de ISOREL pt glioblastom.
Mama mea are glioblastom, l-a descoperit in iulie anul aceasta. a fsot operata a facut radioterapie cu TEMODAL. Vreau sa va intreb in afara de tratamentul cu ISOREL de 6 ani a mai luat si altceva?
Va multumesc din suflet!

membru218006

acum 12 ani

imi cer scuze tuturor care asteptau un raspuns de la mine dar nu am mai intrat pe acest sait din cauza unor probleme,Da sotul meu a fost diagnosticat cu glioblastom in decembrie 2003,a fost operat atunci,in noiembrie 2004 a recidivat si a fost reoperat.Atunci am inceput tratamentul cu isorel 6 fiole pe saptamana in primul an,apoi 3 fiole pe saptamana iar pe urma 2 fiole.In ianuarie 2011 a recidivat din nou si a fost reoperat.Acum totul este bine

tatiana

acum 13 ani

sanatate multa

Marius

acum 13 ani

Buna ziua!

Va recomand un produs romanesc nou, ca supliment alimentar, care v-ar putea ajuta. Nu strica sa consultati aceasta pagina de net: http://www.daciaplant.ro/products/view/235-citonat

Produsul se numeste CITONAT.

Am cautat pe net, caci medicii nu prea au ce recomanda, si nu am gasit ceva mai bun.

Sanatate multa tuturor!

MM

acum 11 ani

Folosește si soțul meu citonat.Suntem multumiti, face si chimioterapie si nu simte efectele secundare.Nu i-a căzut parul, nu i-a fost rău niciodată. Tumoarea s-a micsorat si speram sa fie bine.Mai avem de luptat... Sănătate tuturor si cred ca ar trebui sa consideram acest cancer o boala pe care trebuie sa o infringem!!!

daniela

acum 8 ani

Contactatil pe domnul doctor cristan Boerescu medic specialist pe medicină naturistă căutați pe in ternet scriindui numele și apoi la contact