Durere de cap și ameteli?

Tumori cerebrale Accident vascular cerebral Afectiuni neurologice Anevrism cerebral
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1511436308 cu 5 ani in urma.

De o luna,doua am dureri de cap foarte puternice,însoțite de amețeli tot foarte puternice,nu pot merge și vomit foarte rau,îmi amorțește si piciorul stâng și simt ca ma arde aproape tot capul. Ce credeți ca as putea avea??

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/vertijul_353