cum se manifesta tumorile cerebrale?

Tumori cerebrale

Postata de H2011 cu 13 ani in urma.

buna seara, nu stiu daca ceea ce intreb trebuia scris la aceasta rubrica dar totusi scriu ...
de 4 ani de zile , zilnic ma trezesc cu sange in gat, uneori si cand vorbesc, simt cum mi se scurge pe trahee chiar in cantitati mari. Am momente in care simt crestetul capului amortit..ma ia cu frig ..apoi imediat parca ma frige si simt o vena imflamata si daca incerc sa o masez nici nu pot sa ating locul acela asa rau ma doare , apoi a doua zi deja nu mai este inflamata. Am avut si o durere in partea dreapta a capului in spate ceva de genul intepaturi, fierbinteala... ma puteti sfatui cumva....sper sa nu fie ceva grav...care sa duca la anevrism sau ceva de genul...sinuzita nu cred ca ar fi deoarece nu am dureri frontale nici la ochi si nu imi curge sange din nas... va multumesc pt timpul acordat.

Raspunsuri (5)

ochi negri

acum 13 ani

Sa fiu sincera si fara sa te superi,iti spun ca nu stiu de ce nu te-ai dus la medic pana acuma cu o astfel de problema care treneaza de 4 ani!?Nu este neaparat ceva foarte grav dar du-te neaparat la medic,nu mai amana ca nu e bine.

ady80

acum 13 ani

Fii optimista si ai incredere in Dumnezeu!!!! Mergi la doctor, ai amanat destul! Iti doresc multa sanatate!

gaidasandreea

acum 13 ani

Nu ai de ce sa ti fie teama,este mult maii bine sa consulti un medic si nu stiu de ce nu ai fost pana acum mai ales ca ai ceva timp de cand te doare.Iti recomand daca vrei un medic care in functie de rezultatul masuratorilor electrodermale te poate ajuta.Trebuie incercat.Pentru mai multe detalii iti las adresa mea de mail si nr de [email protected] 021.252.35.35

H2011

acum 13 ani

va multumesc pt raspunsurile date...da asa este am ''''neglijat '''' oarecum problema...din teama de a afla poate ceva nu prea placut pt mine...

Utilizator11700757990

acum 5 luni

Deci? După 12 ani cum te mai simți?care era problema?