Cum pot sa scap de ameteli ?

Tumori cerebrale

Postata de Mona103350 cu 13 ani in urma.

Am operatie pe creier de un an si o luna.
Ma simt bine doar ca obosesc repede si ametesc usor. . Nu mai urmez nici un tratament.

Raspunsuri (5)

elena

acum 13 ani

Cred ar trebui sa mergi la medic la un control si poate este nevoie sa iei tratament in continuare.Ai grija de tine. Sanatate!

Mona103350

acum 13 ani

Multumesc mult!!!

minda.radu @ yahoo .com

acum 13 ani

incearca reflexoterapia

lilica

acum 13 ani

pot sa va spun ce mi sa intimplat; este a doua oara si nustiu ce se intimpla ce ar putea fi. Asteptand pe cineva DIN SENIN SIMTEAM CUM MI SE DESFACE CAPU APOI REVENEA LA LOC . In timp de zece minute de 3 ori mi sa intimplat asta,deci se desfacea capu si apoi revenea la loc .Ce ar putea fi?

Iuli

acum 13 ani

pentru lilica: Consultati un neurolog si apoi un medic psihiatru.