buna seara

Tumori cerebrale

Postata de evolution_man cu 12 ani in urma.

dupa operatia la cap nu am echilibru ,
nu stiti ce as putea face, ce exerciti sau ceva care sa imi remedieze aceasta problema

Raspunsuri (2)

victoras

acum 12 ani

Problema cu echilibrul poate fi din cauza insuficientei circulatiei singelui la creier sau o afectiune a organului de echilibru situat in urechea interna.Un consult la medicul care v-a operat ati facut?Dar unul ORL?

evolution_man

acum 12 ani

am facut control da a zis ca asa is sechelele