Usturime dupa ejaclare?

Tulburari vasculare ale penisului

Postata de Utilizator11534092546 cu 5 ani in urma.

Buna seara, am 29 ani si de cativa ani buni in urma intampin o problema stanjenitoare. Peoblema pe care o am este:
Defiecare data dupa ce beau bauturi alcoolice si fac sex, dupa doua trei minute dupa ejaculare ma ustura penisul inauntru si imi vine sa urinez. Usturimea tine maxim 10 minute dupa care totul e ok. Treba asta se intampla doar dupa ce consum la alcool gen bere vin etc. Cand nu consum alcool, dupa ejaculare e totul ok. De exemplu daca beau acum o bere sau un pahar de vin iar in maxim o ora ejaculez, intampin aceasta problema. Practic, doar cand am alcool in mine ma ustura tare. Sunt sanatos. Problema asta o am de vreo 10 ani. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Utilizator11534092546

acum 5 ani

Imi poate da cineva un raspuns va rog? Multumesc!

Utilizator11600558685

acum 3 ani

Și eu pățesc la fel este vreo explicație in așa ceva