Picături de sânge pe capul penisului?

Tulburari vasculare ale penisului

Postata de Utilizator11606228889 cu 3 ani in urma.

Buna ziua astăzi am observat ca la urinare îmi apar peste mici de sânge pe capul penisului , este ceva grav , sa apelez la un doctor ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/primul-ajutor-in-sange-in-urina_13970