De ce nu imi pot decalota penisul complet încât sa fie pielea complet întinsă?

Tulburari vasculare ale penisului

Postata de Utilizator11580496998 cu 3 ani in urma.

Bună, am 19 ani. Am o problema care incep sa cred ca este doar la mine.
Cand am penisul erect si incerc sa imi trag acea piele sub gland(cap) merge usor. Dar problema ca sub gland se aduna acea piele si oricat as trage mai tare nu merge sa intind pielea aia complet sta acolo adunata.
Tin sa mentionez ca la primul meu act sexual fara prezervativ (cred) ca din aceasta problema am patit sa mi se crape o parte din preptul pana la sange ce o durat o saptamana vindecarea, ori a fost din cauz nelubrifierii?

Raspunsuri (1)

Utilizator21607350424

acum 3 ani

buna- ar trebui sa mergi la un urolog, e posibil sa ai fimoza.