De ce ma usutra cand ejaculez?

Tulburari vasculare ale penisului

Postata de Utilizator21533971108 cu 5 ani in urma.

Salut am 14 ani si 50 si ceva de kilogram si recent am observat ca atunci cand ejaculez ma ustura pe dinauntru probabil pe caile urinare si ma usutra rau,inainte ma spalam cu sapun pe capul penisului are legatura?Va rog ajuta-ti-ma numai pot ma ustura cand ejaculez!Cand ejaculez ma ustura asa pe dinauntru dar dupa cateva secunde trece acea usturime!

Raspunsuri (1)

Utilizator21534068748

acum 5 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina si sa consultati medicul urolog pentru evaluare (posibil sa fie vorba de inflamatia prostatei).