Daca decalotez la maxim exista posibilitatea sa nu mai pot recalota??

Tulburari vasculare ale penisului

Postata de Utilizator11572290899 cu 4 ani in urma.

Buna ziua .Am si eu doua intrebari 1.daca decalotez la maxim adica pana iese glandul in totalitate exista posibilitatea sa nu mai pot recalota? 2.cand ma spal in zona penisului , decalotez penisul ca sa spal si glandul dar acesta este foarte sensibil.este normal ca glandul sa fie asa sensibil?

P. S nu stiam in ce categorie sa pun intrebarea

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/fimoza-cauze-simptome-tratament_17241