ce pot face?

Tulburari psihice

Postata de Nicolae Cosmin cu 6 ani in urma.

Buna ziua!Ma numesc George iar de un an si 2 luni am luat tratament pt depresie paxetin 1 capsula pe zi problema mea principala este ca din martie din cand doctorul mi lea intrerupt brusc, pana in prezent ma simt foarte rau am greata ameteli senzatie de voma lipsa de pofta de mancare daca stiti pe cnv care a trecut prin asa ceva sami raspunda si mie sunt foarte ingrijorat pt sanatatea mea mentionez ca am 20 de ani.va rog frumos sa ma ajutati multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Depresia---tristetea-patologica/cum-putem-reduce-riscul-depresiei_98