Puteați să-mi dați un rs?

Tulburari menstruale

Postata de Utilizator11530216881 cu 5 ani in urma.

Buna seara mie mi sa început menstruația pe data de 01.06 și mi sa terminat pe data 08.06,și pe data de 20 am avut un act sexual și în timpul actului am observat că am avut singerari, și acum pe data 26 ear mi sa început menstruația și mă dor foarte tare sînii și în prag, dimineața cînd mă trezesc mă simt obosită și mă doare capul și nici nu am dispoziție sunt nervoasă... mă puteți ajuta va rog

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504