Posibilă sarcina?

Tulburari menstruale

Postata de Utilizator11589887341 cu 3 ani in urma.

bună! nu știu dacă mai este cineva pe aici:))) dar am o întrebare. de doua luni am menstruație maro și mai puțina decât de obicei. sânii ma dureau înainte sa vina dar după treceau. luna aceasta nu ma mai dor sânii înaintea menstruației și sunt puțin mai mari. e posibil sa fiu însărcinată? precizez ca nu am grețuri sau alte simptome de sarcina"

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886