Al doi-lea escapelle in 6 luni?

Tulburari menstruale

Postata de Utilizator11567895531 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, prietena mea a luat un al doi lea escapelle in mai putin de 6 luni in decursul zilei de alaltăieri mai exact ultima iar astazi a avut dureri abdominale... Tin sa menționez ca era in perioada de menstruatie in timpul in care a administrat pastila... In mod normal ar fi trebuit sa i se termine perioada de menstruatie ieri dar continuă...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/contraceptia-de-urgenta-pilula-de-a-doua-zi_1091