Simptome asemanatoare?

Tulburari gastrointestinale

Postata de LAURA cu un an in urma.

Si eu am dureri in rect ca niste spasme (junghiuri) de câteva ori pe zi, sunt si zile in care nu am. Ati descoperit cauza?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Durerea in rect si spasmele pot fi simptome ale mai multor afectiuni. Este important sa discutati cu un medic pentru a determina cauza exacta a simptomelor dumneavoastra si pentru a primi tratamentul adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic proctolog: https://www.clickmed.ro/medic/proctologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/simptomele-hemoroizilor_10504
sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/cum-sa-tratati-hemoroizii_10324