Ce este adenopatia iliaca si cat de grava este?

Tulburari gastrointestinale

Postata de dana_grosu cu 6 ani in urma.

Dupa efectuarea unui computer tomograf, pe rezultat scrie "adenopatie iliaca comuna dreapta, leziuni chistice hepatice si hemangioame hepatice".

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cancer/adenopatiile-si-alte-formatiuni-tumorale-si-pseudotumorale_1224