Buna ziua! As vrea sa stiu si eu daca miodezopsia se poate vindeca medicamentos?

Tulburari de vedere

Postata de nikilapa86 cu 4 ani in urma.

Urmez tratament cu Vitreoxigen, Vedixin si Seleniu A,C,E. Dupa doua luni se observa o usoara amelorare! As vrea sa stiu daca miodezopsiile se vindeca medicamentos sau trebuie tratat chirurgical sau cu alt tratament? Multumesc pentru eventualul raspuns!

Raspunsuri (1)

Utilizator21576684298

acum 2 ani

Buna ziua.de curiozitate...Sunt deja 2 ani de când ati pus problema miodezopsiilor. A dat rezultate tratamentul? Cum sunteti?