Biua ziua am avut zilele trecute o tulburare de vedere ?

Tulburari de vedere Dureri de cap Greata varsaturi

Postata de cu 5 ani in urma.

Zilele trecute am avut o tulburare de vedere iar dupa ce s-a terminat am început să simt furnicături în mâna stângă de la vârful degetelor până la cot după m-am pus să dorm și după ce m-am trezit aveam o puternică durere de cap și am vomitat. Ar putea să fie vorba despre o problemă de sănătate ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Va recomandam sa apelati numarul de urgenta 112 sau sa consultati un medic cat mai curand posibil.