Vise realiste

Tulburari de somn

Postata de PARISSS cu 9 ani in urma.

Buna ziua.Am avut 2 vise foarte ciudate.Primul in luna iunie,am visat intr-o seara,ca un fel de vietate neagra de marimea unui sobolan,nu se desprindea de pieptul meu,fapt care m-a facut sa ma trezesc in picioare tipand,si totusi,eram in picioare treaz,dar parca vietatea era inca lipita de mine.Visul asta s-a intamplat pe la ora 4,ac***a continuari,prima continuare fiind ca pe la ora 5 parca vietatea incerca sa sara de jos sub pilota,eu tinand pilota strans lipita de pat,nu a putut. Ultimul vis din seara aceea a fost sa simt langa mine vietatea,langa abdomenul meu.Reactia a fost sa il prin de gat,sa ma trezesc bine,si sa imi spun cu voce tare ca a fost doar un vis.
Al doilea a fost azi 28/9/2014,m-am trezit din somn,urland si speriat ca mana stanga parca era posedata,am tinut-o cu mana dreapta pana si-a revenit. Precizez ca toate s-au intamplat din somn,dar cand m-am trezit si am fost constient parca visul inca continua.

Raspunsuri (1)

anonim

acum 8 ani

in pacate aceste vise arata o suferinta psihica sau tulburari de natura psihica.