un sfat ceva ..............

Tulburari de somn

Postata de tesla cu 11 ani in urma.

dormeam intre 8si10 ore fara probleme acum dorm 4-6 ore si acelea chinuite ,lucrez in ture dupa sch.3 ( 8 ore nedormite ) dorm acasa 3-4 ore nu reusesc sa dorm mai mult , ideea ar fi ca nici nu simt oboseala, nu am schimbat nimic in felul meu de trai fata de "vremurile bune" la sugestia unor prieteni am incercat cu ceai de valeriana ,musetel si menta dar rezultatul e zero

Raspunsuri (3)

Silvia

acum 11 ani

Incearca tinctura "Somn Linistit" din gama Dr. Hulda Clark. Si eu o folosesc cand sunt stresata sau obosita si nu ma pot odihni suficient. Este doar din plante, nu produce reactii adverse si este eficienta... iti poti regla somnul dupa cateva zile de folosire

Radis Diana

acum 11 ani

de unde se poate procura aceasta tinctura? presupun ca in plafar nu se gaseste

Silvia

acum 11 ani

*** .ro