TULBURARI DE SOMN

Tulburari de somn

Postata de faur77 cu 12 ani in urma.

ce mi-ti putea recomnda pentru un somn normal si putin mai mult decat cel obisnuit

Raspunsuri (2)

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

buna ziua,
mai intai trebuie sa mergi la un psiholog sa vezi care este cauza acestor tulburari

victoras

acum 12 ani

Incercati Melatonina,asa-zisul hormon al somnului.E un produs ce il gasiti la magazinele naturiste si se ia cu 1/2 ora inainte de a va culca.Nu creeaza dependenta si va ajuta sa aveti un somn f. aproape de cel natural.Ar trebui sa intrati in ritmul normal dupa cam 10 caps.Succes si sanatate!!