SOMN mult si oboseala

Tulburari de somn

Postata de Georgiana99127670 cu 13 ani in urma.

Somnul poate strica relatia cu iubitul meu. Doarme foarte mult, se trezeste obosit, nu mai exista timp pentru noi. Ma scoate deja din sarite. As vrea sa stiu daca sunt pb de sanatate sau asa s-a nascut?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Intreaba-l. Daca nu, cel mai ptobabil are o problema la ficat, poate hepatita.

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului