probleme cu inima?

Tulburari de somn

Postata de ana.m cu 11 ani in urma.

Buna ziua,ma inec in somn,norocul meu este ca ma trezesc.sa fie oare din cauza inimii?a oboselii,a stresului,mi se intampla cam o data pe saptamana

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Cauzele pot fi multipe: de la afectiuni gastroesofagiene( reflux), tiroidiene, cardiace, etc.
Este recomandat sa consultati medicul internist pentru un examen clinic amanuntit si investigatii.

ana.m

acum 11 ani

Va multumesc pt. raspuns,dar unde pot gasi un medic internist,bun?