Problemă foarte jenantă

Tulburari de somn

Postata de ionutztony1 cu 12 ani in urma.

Bună ziua
Am şi eu o problemă foarte jenantă...cu oricine aş dormi noaptea,mă apropii de acea persoană(asta în timp ce dorm şi nu sunt conştient),îmi imaginez că sunt cu o persoană de sex opus şi încep să o pipăi,să fac fel şi fel de chestii.Dimineaţă când mă trezesc încep să-mi amintesc şi mă simt foarte foarte prost.nu ştiu ce să mai fac.Vă rog ajutaţi-mă!mulţumesc

Raspunsuri (5)

Veta

acum 12 ani

Solutia este la indemana: dormi singur!! De ce sa dormi cu altcineva in pat, MAI ALES CAND STII CA AI PROBLEME? POATE DORMI CU VREUN COPIL SI-L BAGI IN SPERIETI ORI ITI BATI JOC DE EL. Evita situatiile dormind singur in pat ori, daca esti nevoit sa dormi cu cineva, spune-i la ce sa se astepte. Poate sta treaz toata noaptea de frica.

ionutztony1

acum 12 ani

Mulţumesc pentru sfat.Partea cu avertizatul este o soluţie,dar eu mă gândeam dacă ar fi o soluţie pentru situaţia în care dorm cu cineva...dacă ar putea fi.Mulţumesc

Iuli

acum 12 ani

Da, ar fi bine sa mergeti la un psiholog ca sa intelegeti ce se intampla si sa remediati problema.

ionutztony1

acum 12 ani

mulţumesc pentru răspuns

xxx

acum 12 ani

Si eu uneori ma gandesc ca sunt cu o pers de sex opus si simt nevoia sa o iau in brate.
O fi ca ma simt singur? De asemenea ma ia foarte greu somnul. Adica sunt nopti in care udreaza si 1 ora sa ma ia somnul.

Ce as putea face?