persen

Tulburari de somn

Postata de andreeageorgiana cu 13 ani in urma.

Ce imi puteti spune despre Persen?? Mi l recomandati in cazul in care sunt extrem de stresata si cred ca tot pe baza stresului imi par uneori seara si dimineata niste bube pe piele, pe care simt nevoia sa le scarpin foarte tare.....nu am avut timp sa merg la medic, cat despre aceste bube care imi apar...in timpul zilei nu am nicio problema cu ele....ma puteti ajuta va rog?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

puteti lua Persen deoarece este un sedativ usor, se poate cumpara fara reteta, cu toate acestea insa, trebuie sa cititi instructiunile care le puteti gasi si aici pe acest site la adresa: //sfatulmedicului.ro/medicamente/persen-drajeuri_16875, si sa respectati contraindicatiile de acolo, cat sa fiti atenta si la reactiile adverse listate.
cat despre bubite, fara un control al lor, nu se pot spune prea multe despre etiologia lor...

va doresc o seara buna

andreeageorgiana

acum 13 ani

Va multumesc mult pentru raspuns.