oboseala.insomnii.lipsa energie..

Tulburari de somn

Postata de sorinavalentinap cu 9 ani in urma.

Am 50 ani de o perioada ma simt fara energie obosita adorm fff greu seara ma injunghie picioarele...este posibil sa fie o lipsa de magneziu.dupa cate am citit pe net lipsa magneziului ar da aceste simptome.pot incerca sa iau niste magne b6 sa vad cum ma simt...

Raspunsuri (3)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Va recomand sa faceti un consult medical pentru a se stabili cauzele.Cateva remedii naturale care va pot ajuta sunt capsulele Noapte buna, 2 capsule seara inainte de culcare, capsulele Imunitate cu 7 ciuperci 1 capsula de 3 ori pe zi timp de 2-3 luni si capsulele Antioxidant antiaging, 1-2 capsule de 3 ori pe zi.

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul de familie sau internist pentru evaluare ( analize de laborator, etc).

Daniela Andrei

acum 9 ani

Eu cand m-am simtit lipsita de energie, la inceput am luat tot felul de vitamine care credeam eu ca ma vor ajuta. Lucrurile nu au mers cum speram si au aparut si momente de iritabilitate, insomnii. Cand am cautat pe internet efectiunile care ar putea fi corelate cu simptomele mele, parea sa fie depresie. Am gasit tot pe internet un site depresiv.ro, si am gasit specialisti carora ma puteam adresa si care ma puteau ajuta. Lucrurile s-au imbunatatit considerabil la starea mea de sanatate. Pentru mine, depresiv.ro a fost site-ul potrivit la momentul potrivit.