Medici psihoterapeuti

Tulburari de somn

Postata de M.C. cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Daca este vreo persoana din Targu Mures care a avut probleme de insomnie si a scapat de ele prin intermediul psihoterapiei va rog sa imi recomandati un psihoterapeut bun din Targu Mures.
Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Psih. Delia Mihaela

acum 12 ani

Buna,
Eu nu cunosc terapeuti in Targul Mures, daca nu gasesti nici o solutie poti incerca psihoterapie online. Cand esti intersat/a ma poti contacta pe private.
O zi frumoasa.

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

intra pe copsi