Ma simt obosita

Tulburari de somn

Postata de licurici2kic cu 8 ani in urma.

De vreo 4 ani, dorm cate 5 ore pe noapte. as vrea sa dorm mai mult, tinand cont ca si muncesc la 12 ore si nu mai pot, simt ca ma lasa psihicul si oricat as vrea sa dorm nu pot... la munca depun efort, transpir, alerg, nu am o munca de birou, intrebarea e ce pot face in aceasta privinta? din cauza aceasta sunt mereu irascibila, indispusa si simt ca nu ma bucur de viata.

Raspunsuri (1)

Psih. Daniela Dumitru

acum 8 ani

Poate fi o cauza emotionala. Daca doriti sa explorati aceasta posibilitate imi puteti scrie pe adresa de e-mail [email protected].