insomnie

Tulburari de somn

Postata de membru266135 cu 9 ani in urma.

Buna ce medicament pot lua ca sa dorm noaptea acum iau rivotril dar fara nici un rezultat .multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul psihiatru pentru evaluare si tratament adecvat.

membru266135

acum 9 ani

Este vorba de tatal meu care are probleme cu somnul decand a suferit avc acum 4 ani de atunci are probleme cu somnul a luat nenumerate tratamente dar tot tarziu adoarme acum suntem in tratament cu Rivotril dar nu prea isi mai face efectul vroiam daca puteti sa imi recomandati alt tratament!multumesc