insomnie

Tulburari de somn

Postata de radu138 cu 12 ani in urma.

am o perioada de 3-4 saptamani cand ma trezesc in jurul orei 3 ,indiferent de ora la care adorm,dupa care cu greu adorm ,poate sa dureze si una ,doua ore pana mai adorm... va rog daca puteti sa mi explicati cauza... multumesc

Raspunsuri (3)

Andrei

acum 12 ani

Bea mult si drocheaza te cu ce ai prin casa si problema va disparea..

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

Buna seara,
ce insemnatate are pt tine acesta ora ? O poti lega de un eveniment din viata ta ?

Iuli

acum 12 ani

Cata activitate depuneti in timpul zilei? Daca nu sunteti obosit e normal sa nu dormiti profund.