insomnie

Tulburari de somn

Postata de florina-merca cu 12 ani in urma.

nu pot sa dorm noaptea sunt mai tot timpul treaza adorm tot timpu pe la 1 2 noaptea si mai mult de ora 5 sau 6 nu pot sa dorm si ma simp foarte obosita tot timpu din cauza somnului. ma simpt obosita dar nici nu pot sa dorm daca ma pun la somn stau mai tot timpul treaza

Raspunsuri (4)

colnago

acum 12 ani

Puteti incerca cu incredere un tratament cu bautura bioactiva Tahitian Noni. Regleaza somnul cu ajutorul substantelor melatonina si serotonina. Nu are contraindicatii, nu creaza dependenta.

sanatate

acum 12 ani

De cand dureaza aceste simptome ?

Mihaela22120678

acum 12 ani

Ati incercat sa beti un pahar de vin inainte de culcare? Nu spun sa va apucati de baut, dar ocazional se poate incerca si asa ceva.
Sau puteti merge la un psihiatru ca sa va evalueze si sa va prescrie ceva, ca sa luati tot asa, ocazional la nevoie, deci nu pe terman lung.
Sanatate!

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

mergeti la psihoterapeut