insomnie cronica

Tulburari de somn

Postata de cu 9 ani in urma.

Buna,de un an de zile sufar de insomnie cronica,ce analize trebuie sa fac?am luat diferite pastile dar fara rezultat,am 20 de ani

Raspunsuri (3)

colnago

acum 9 ani

Incearca cu incredere bautura bioactiva originala, Tahitian Noni. Nu este medicament, nu are contraindicatii, nu creaza dependenta.

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul psihiatru pentru evaluare si tratament corespunzator .

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.In primul rand este necesar un consult, atat pentru stabilirea cauzelor si realizarea unor investigatii daca este cazul cat si pentru stabilirea unui tratament adecvat.Un remediu natural de ajutor in insomniile legatede stres sunt capsulel Noapte buna.Se administreaza 1-2 capsule seara inainte de culcare.