imi este somn, casc, dar nu reusesc sa adrom

Tulburari de somn

Postata de mbogdan cu 13 ani in urma.

Se face 1....2....3, imi este somn dar nu pot sa adorm..nu am stresuri sau sa imi vina diverse probleme ca sa ma tina treaz. am citit de melatonina ca regleaza ceasul biologic dar are multe efecte secundare presupuse. as lua dar doar 4 max 5 zile. sau niste somnifere? ceva?orice? umblu pe zi, nu stau degeaba, adica sunt cat de cat activ.
intr-o seara chiar eram epuizat ca facusem niste exercitii si tot nu mi-a fost usor sa adorm. help?

Raspunsuri (7)

Iuli

acum 13 ani

Incearca cu niste Magne B6. Te va linisti un pic. Poti incerca si cu melatonina, vezi daca te ajuta. Efecte secundare nu stiu sa aiba.

camy

acum 13 ani

nu lua somnifere.ia un produs naturist pentru insomnie si anxietate.Recomandarea precedenta este buna dar nu suficienta.iti las o adresa [email protected] primi informatiile de care ai nevoie in functie de problemele tale

gyorgy leonard

acum 13 ani

eu pot sa-ti propun bratarile energetice, foarte multi oameni sunt sceptici cu privire la efectele acestor produse. Poti sa te informezi in mai multe locuri cu privire la acesta inainte de a o cumpara sau folosi. Foarte multi medici practicanti de medicina alternativa propun aceste produse.

alintm

acum 8 ani

bagati bratarile in fund

paul

acum 13 ani

eu nu dorm de foarte mult timp, am incercat toate produsele naturiste, dar fara rezultat.
acum doua luni am mers la doctorul de familie,unde mi-a recomandat , IMOVANE, vreau sa va spun ca dorm si ma simt foarte bine in ziua urmatoare.
am fost si la doctor pshiatru, unde mi-a zis ca sunt un prost sa astept atata timp fara sa dorm.
folosesc in continuare Imovane plus un sfert de Rivotril.
in final va recomand sa mergeti la doctor fara jena, sanatatea voastra e pe prin plan.

Ionnela Ionne

acum 10 ani

nu pot sa adorm...imi vad sora cum doarme si imi vine sa morrrrr.ohhh dc nu pot sa dorm este 2 noaptea...

raspunzatoriumul

acum 9 ani

Închide ochii.