Hipocratism digital?

Tulburari de somn Insomnie Apnee

Postata de Anonim688 cu 6 ani in urma.

Ce analize / medic ar trebui sa vad pentru a determina cauza, de 2-3 saptamani inelarul a facut o galma, la mana dreapta. Mai recent si cel din mijloc cat si cele de la mana stanga au acesta galma, dar mai mica.

PS: Medicul mi-a spus ca am un fel de inceput de astm, cand expir daca nu fac un suerat am senzatia ca nu mai pot inhala aer.
De asemenea sufar de ginecomastie, am facut analizele si urmeaza sa ma duc la medic singura care a iesit prost fiind FSH ( sub limita cu 0.6 ).

Am 20 de ani si sunt barbat.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara! Pentru primul aspect descris, ma gandesc la guta; as recomanda ca analize cele uzuale, plus ASLO, VSH, acid uric, uree si creatinina; as zice sa consultati si un nefrolog si un medic specializat in boli autoimune. Daca doriti, ma puteti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!