FARA TIGARI DAR.....

Tulburari de somn

Postata de ryanna cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA, AM SI EU O PROBLEMA CU SOMNUL DE CIND M-AM LASAT DE FUMAT(DE PE 15 NOIEMBRIE),DE ATUNCI NU REUSESC SA DORM SI SA MA ODIHNESC. ADORM REPEDE PE LA 20.00-21.00, SI MA TREZESC PE LA 4,5 DIMINEATA SI NU MAI POT SA ADORM.MENTIONEZ CA AM 39 ANI ,M-AM LASAT DE FUMAT FARA TRATAMENTAE SAU ALTE MINUNI,NU ERAM NICI BOLNAVA,A FOST O DECIZIE PE CARE O TOT AMINAM,IAR LA INCEPUTUL POSTULUI CRACIUNULUI,AM SPUS CA O SA POSTESC TOT POSTUL SI O SA RENUNT SI LA TIGARI.AM REUSIT ,DAR NU STIU DE CE NU MA SIMT BINE,SI MAI SUNT SI FOARTE NERVOASA SI AGITATA FARA MOTIV.VA ROG SA -MI DATI NISTE SFATURI, CU RESPECT, VA MULTUMESC ANTICIPAT

Raspunsuri (3)

marilu123

acum 13 ani

i-a fitosedin, este naturist, citeste prospectul si ial cum scrie acolo, intradevar este util.

ryanna

acum 12 ani

MS. FRUMOS MARIUS

DOCTOR LAVINIA

acum 13 ani

BUNA ZIUA , ACESTA NU ESTE INSOMNIE CI VA ESTE FOARE GREU SA MAI DORMITI FIINDA ATI RENUNTAT LA PLACEREA DE A FUMA , SFATUL MEU ESTE SA LUATI CATE O JUMATATE DE DIAZEPAM , DAR NU IN EXCES , UITATI ID MEU LAVINUTA_PUSTAOICA , SPER CA VAM FOST DE AJUTOR