Dorm prea mult!

Tulburari de somn

Postata de Cathalin cu 11 ani in urma.

Nu stiu de ce, doar ca in fiecare dimineata ma trezesc extrem de greu, ma culc la 11:30 seara, vad ca ma trezesc nu mai tarziu de 11:00 dimineata, nu stiu de ce. Doar ca, nu imi favorizeaza deloc activitatea, sa fie o problema sau ceva, mai grav?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi bine sa faceti o evaluare clinico-biologica consultand un medic internist.