De ce ma dezbrac în somn?

Tulburari de somn

Postata de membru334306 cu 6 ani in urma.

Doua zile. la rand m'am trezit dezbrăcată. Prima noapte nu aveam bluza de pijama pe mine, iar a doua noapte eram doar în lenjerie intima..Ce se întâmplă cu mine, și de ce mă dezbrac noaptea...mai ales în somn...?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Insomnia-si-alte-tulburari-de-somn/somnambulismul_8368