cum sa dorm fara somnifere

Tulburari de somn

Postata de speranta71 cu 14 ani in urma.

o rog pe dna Maria sa-mi spuna ce analize a facut la endocrinolog

Raspunsuri (2)

Maria

acum 14 ani

Testele TSH,T3 si T4, ecografie si SCINTIGRAMA,facind aceasta investigatie se vede clar cum functioneaza tiroida.Pt a o putea face tb sa fii internata la serviciul de zi si sa faci o programare in prealabil.

ionica

acum 14 ani

Pentru un somn linistit iti recomand ca - in dormitor sa fie racoare, intuneric, liniste si comfort.

Foloseste perdele inchise la culoare, dormi doar noaptea, nu manca si nu bea mult inainte de culcare.

Succes!