Cosmaruri,cascat

Tulburari de somn

Postata de Bogdan. cu 9 ani in urma.

De aproximativ 2 saptamani nu dorm deloc bine noaptea,am numai cosmaruri,ma trezesc cu mainile si picioarele amortite foarte des si in plus simt nevoia sa casc si nu pot ,casc dar .....incomplet.Daca are cineva vreo sugestie...e binevenita.Sanatate

Raspunsuri (3)

eva40

acum 9 ani

Buna ziua
acum am citit despre problema dvs..Cascatul este semnul unei lipse masive de oxigenare,insomniile,amortelile sunt datorate lipsei de calciu,magneziu si D3
eu recomand un asemenea produs care este deosebit de eficient si la un pret bun.Daca va intereseaza,scrieti-mi la adresa ***@yahoo.com

eva40

acum 9 ani

*** liniuta jos ***

Utilizator11539286129

acum 5 ani

Acum 3 zile am avut pentru o jumatate de ora probleme cu ochii. Vedeam alb negru si in zig zag , vedeam doar tub, nu puteam vedea in lateral si in momentul in care am inceput sa vad a inceput sa ma doara capul. De atunci am probleme cu cascatul, simt nevoia sa casc si nu pot. Undeva ka jumatatea cascatului ma opresc.Am fost la neurolog si mi a zis ceva de migrena cu aura dar mie imi este sincer frica sa nu am ceva foarte grav. Are careva un raspuns?